wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Instrukcja naklejania
Kontakt
 • Drukant Sp. z o.o.
  ul. Czyżewskiego 52i
  97-400 Bełchatów
  woj. łódzkie
  NIP: 769 223 82 23
 • E-mail:powiadomienia@drukant.pl
 • Telefon502 819 043
 • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku
  7:00 - 15:00
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Instrukcja naklejania

Niewątpliwą zaletą naklejek na ścianę jest ich prosta i szybka aplikacja, która nie wymaga pomocy fachowców. Z naklejeniem mniejszych elementów bez problemu poradzi sobie jedna osoba. Przy większych powierzchniach powinno wystarczyć niewielkie wsparcie drugiej osoby.


Jak przygotować ścianę?


Naklejki mogą być aplikowana na powierzchnie gładkie, płaskie, suche oraz odtłuszczone i oczyszczone z kurzu. Jeżeli ściany były niedawno malowane, należy odczekać minimum 2 tygodnie. Jeśli powierzchnie są porowate, wilgotne bądź zanieczyszczone, naklejki mogą się na nich nie utrzymać.


Jak naklejać?


Folię z naklejką należy położyć na płaskiej powierzchni (np. na stole bądź podłodze) i docisnąć ją do papieru transferowego czystą ściereczką lub plastikową łopatką. Następnym krokiem jest delikatne odklejenie papieru transferowego wraz z elementem ozdobnym od sztywnej warstwy podkładowej. Naklejkę można przyłożyć do wcześniej przygotowanej ściany i dokładnie docisnąć przy pomocy ściereczki, aby dobrze przylegała. Jeżeli pojawią się pęcherze powietrza, pamiętaj, żeby je dokładnie usunąć. Jeszcze tylko jeden krok i dekoracja będzie gotowa!


Na koniec odklej ostrożnie papier transferowy, pilnując, by naklejka pozostała w całości na ścianie i… gotowe!FILMY INSTRUKTAŻOWE

INSTRUKCJA OBRAZKOWA:

alt

Przejdź do strony głównej