wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Naklejki ścienne » Sport » Naklejka piłkarz

Naklejka piłkarz

Doskonały pomysł na dekorację pokoju każdego miłośnika piłki nożnej. Naklejka piłkarz wykonana jest z solidnej folii matowej o doskonałych walorach użytkowych oraz właściwościach estetycznych. W prosty i tani sposób odnowi wygląd nie tylko ściany, ale i wnętrza całego pomieszczenia.
 

Prezentowane dekoracje z wizerunkiem piłkarza są bardzo proste w aplikacji. Naniesiony jest na nie papier transferowy, co umożliwia bezproblemowe przeniesienie całości na wybraną powierzchnię bez ryzyka zmiany kształtu.
 

Wystarczy przygotować powierzchnię, odkleić papier podkładowy i delikatnie, równomiernie przyłożyć, a następnie przycisnąć folię do powierzchni. Może to być ściana, ale i szyba, karoseria czy szyba samochodowa, meble, różnego rodzaju urządzenia i nie tylko. Dekoracje nie sprawdzą się jednak w przypadku powierzchni pokrytych farbą z dużą zawartością lateksu (zmniejsza to bowiem przyczepność naklejek). Należy jednak pamiętać, że aby folia trzymała się przez długi czas, powierzchnia musi zostać dokładnie oczyszczona z kurzu, odtłuszczona, a także wysuszona. Jeśli ściana była wcześniej malowana, trzeba odczekać minimum 3 tygodnie do całkowitego wyschnięcia farby.
 

Naklejka piłkarz dostępna jest w kilku wzorach oraz rozmiarach do wyboru. Cechuje ją wyjątkowa precyzja wykonania, ponieważ wycinana jest przez nas za pomocą profesjonalnego, niezawodnego plotera o wyjątkowej precyzji cięcia. Naklejki pozbawione są tła, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde wnętrze i można je bez ograniczeń aplikować na wszelkiego rodzaju powierzchniach gładkich.


S001 Piłkarz

S001 Piłkarz

20,99 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
S002 Piłkarz

S002 Piłkarz

20,99 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka
S003 Piłkarz – bramkarz
dodaj do porównania
dodaj do schowka
S004 Piłkarz – bramkarz
dodaj do porównania
dodaj do schowka
S005 Piłkarz

S005 Piłkarz

20,99 zł
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu